המכונות של COFFEEOL

על הקפה וסגולותיו חברת COFFEEOL

מכונות הקפה שאנו בחרנו לעבוד איתם:

אנו בחרנו בדגם שנבחר ב 3 מפעלים עולמיים שמתעסקים בייצור של מכונות הקפה

הדגמים מיוצרים בשוויץ ונבחרו על ידי שלושת החברות העולמיות שמתעסקות בייצור של מכונות הקפה:

חלק משגרת העבודה של עובדי משרדים רבים בישראל הוא שתיית כוס קפה במהלך יום העבודה. שתיית קפה משמשת גם להתעוררות ולשיפור היכולות הכלליות במהלך היום וכן גם לפינוק והנאה.

חברות שרוצות לתת לעובדים שלהן וללקוחות את היכולת לשתות קפה איכותי במשרד צריכות להכיר את מכונות הקפה של COFFEEOL. מדובר ב-12 מכונות קפה איכותיות ביותר אשר באות בגדלים שונים ויכולות לשמש במשרדים ובעסקים קטנים וגדולים כאחד.

הייחוד של המכונות של COFFEEOL

יש מכונות קפה מסוגים רבים אשר נעשה בהן שימוש במשרדים ברחבי הארץ. המכונות של COFFEEOL מתאפיינות בכך שהן איכותיות, יעילות ומיועדות לאספקה של מספר רב של כוסות קפה מדי יום. COFFEEOL מספקת מכונות קפה של חברות גדולות ומוכרות כמו JURA, San Marco ו-Franke Saphira.

הייחוד במכונות הקפה של COFFEEOL הוא שהן עושות שימוש בתערובות קפה משובחות מארבעה בתי קלייה מובילים בארץ, ושניים נוספים באיטליה. תערובות הקפה הללו נבחרות בקפידה מתוך מחשבה והתאמה לטעם הישראלי.

כאשר בוחרים מכונת קפה חשוב לחשוב גם על יעילות והספק המכונה וגם על הטעם והאיכות של הקפה המתקבל. המכונות של COFFEEOL כוללות את כל הפרמטרים האלו. הן גם יעילות ובעלות שתי מטחנות ושתי משאבות, וגם מספקות קפה טעים ואיכותי במיוחד – בזכות התערובות שהחברה משתמשת בהן.

בתי עסק שבוחרים בפתרונות הקפה של COFFEEOL לא מצטערים. הם מספקים לעובדים שלהם קפה איכותי וטעים במהלך יום העבודה והשהות במשרד. המכונות כוללות משאבת חלב ומספקות את כל סוגי משקאות הקפה – החל מאספרסו או מקיאטו ועד קפוצ’ינו עם חלב מוקצף. התערובות כוללות גם קפה נטול קפאין וקפה אורגני. לכן, הבחירה במכונות של COFFEEOL היא תמיד בחירה מנצחת.