קפסולות קפה

על הקפה וסגולותיו חברת COFFEEOL

התחרות באיכות הקפה הינה קשה מאוד לכל הדעות, על כך יעידו אניני הקפה. עבור אוהבי קפה מדובר במצרך חיוני של ממש. מרביתנו אוהבים לשתות את כוס הקפה שלנו בתחילתו של יום, רגע לפני קו הזינוק למירוץ היומיומי המתמשך. אנו גם אוהבים בסיום יום העבודה המפרך לשבת בביתנו בנחת וללגום בשלווה קפה איכותי אל מול השקיעה.

היוקרה שבקפה

מכונת קפה למשרד מקצועית , דורשת לא מעט ידע כדי להפעיל אותה והרבה מאוד התעסקות ותחזוקה. מה גם שמחירה  במקרים רבים, אנשים אשר רכשו מכונות קפה מסוג זה, נותרו עם מכונות העומדות כאבן אשר אין לה הופכין במטבח, כיוון שהכנת הקפה באמצעותן דורשת הרבה הכנות ופעולות, והרבה פעמים הם מעדיפים שלא להכין לעצמם אלא נס קפה רגיל. לפיכך, רבים מנסים למצוא פתרונות אחרים כדי להפיק קפה ברמה טובה. מתנה נפלאה למשרד רוכבת על גבי הצלחתו של רעיון מכונות הקפה באמצעות שימוש בקפסולות.

 קפסולות קפה המוכנסות למכונה מפיקות קפה איכותי, במגוון רחב של טעמים ועוצמות, והכל בלחיצת כפתור וללא מאמץ מיוחד. איכות הקפה המופק מקפסולות אלה הינו בדיוק כמו זה המוגש לנו בבתי הקפה, כולל הארומה הנפלאה שכולנו אוהבים כל כך.

הגשימו את החלום

חברות הקפה השונות המציעות קפסולות קפה, יודעות להציע לנו טעמים שונים של קפה וכן קפסולות קפה ברמות חוזק שונות, כך שכל אחד יכול למצוא את טעם הקפה האהוב עליו. חלק מהמכונות יודעות אפילו לחמם את הכוסות, וכך להציע לכם חוויה שתייה נעימה, טעימה ויוקרתית. במקרים רבים, ניתן לתכנת את המכונות האלה, כך שתנצלנה את קפסולות הקפה יותר או פחות, בדיוק על פי טעמו של המשתמש בהן. חלק מהחברות מציעות קפסולות קפה מיוחדות של תערובות קפה אקזוטיות עבור אניני הטעם. בסופו של דבר, עבורנו – אוהבי הקפה – קפסולות קפה הן כמעט חובה.

למעבר לקטלוג לבחירת מכונת קפה לעסקים לחץ כאן

היחידים עם מכונה אחת שמוציאה 3 תערובות שונות של פולי קפה בו זמנית!
יכולה גם להוציא בו זמנית 2 סוגי חלב: סויה ו - 3%

המכונה עלינו - הקפה עליך!

צרו קשר עוד היום