שירות ללקוח

שירות ללקוח

אנחנו חושבים שהקפה שלך הוא חלק בלתי נפרד ממך, מסביבת העבודה ומשגרת היום… חברת COFFEEOL הפכה בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של מאות בעלי משרדים ועסקים בישראל. לצד מכונות קפה איכותיות ופולי קפה בעלי ארומה ייחודית, החברה נותנת עבור קהל לקוחותיה מעטפת מלאה בעולם השירות.

"קנית קפה – קיבלת שירות"

אם אנו נסתכל על מרבית חברות פולי הקפה ומכונות הקפה בארץ אנו נגלה כי אם לא תרכשו את כל המוצרים מאותה חברה סביר להניח שלא תוכלו לקבל מעטפת שירותית מלאה. חברת COFFEEOL נותנת לכם את האפשרות לקבל מעטפת שירותית מלאה על מכונת הקפה שלכם גם אם היא לא נרכשה מאיתנו (בהנחה שמדובר בסוגי המכונות שאנו עובדים איתם), וזה בתנאי שאתם רוכשים את פולי הקפה מן החברה.

כמו כן, החברה נותנת לכם את האפשרות לקבל למשרדכם את מכונות הקפה הטובות בעולם ללא עלות במתכונת ייחודית – "הקפה עליך, המכונה עלינו", אתם משלמים על פולי הקפה של החברה והיא דואגת עבורכם למכונת קפה ייעודית ואיכותית.

טבליות ניקוי ללא עלות

אין זה משנה אם מדובר במכונה שלנו או שלא, כל לקוחותינו מקבלים מאיתנו ערכה של טבליות ניקוי ללא עלות. טבליות הניקוי שלנו הינן טבליות מקצועיות אשר נועדו לנקות ולחטא את מכונות קפה בצורה הטובה ביותר – כך שתוכלו לשמר את הטעם הארומטי של הקפה שלכם לצד שמירה על ניקיון המכונה. הבריאות שלכם היא ערך עליון אצלנו.

שירות טלפוני ותמיכה לאורך כל הדרך

חברת COFFEEOL מעמידה מערך שירות לקוחות ותמיכה טלפונית לכל קהל לקוחותיה. בשירות הטלפוני שלנו תוכלו לקבל תמיכה ומעטפת מלאה במגוון רחב של נושאים – החל משימוש נכון בקפסולות ובפולי הקפה שלנו, דרך הדרכה איכותית איך להשתמש בצורה נכונה וחכמה במכשיר שלכם ואף איך לנקות את המכשיר שלכם בצורה נכונה, איכותית וללא שום בעיה. מערך השירות הטלפוני שלנו חורט על דגלו לשים את הלקוח והקפה במרכז – זוהי אחת הסיבות שחברת COFFEEOL הינה בחירתם הטבעית של מאות ארגונים, מוסדות, בעלי עסקים ומשרדים בארץ ישראל.

מזמינים אתכם לבחור נכון – מזמינים אתכם לבחור COFFEEOL.