מכונות קפה JURA

אם גם אתם הגעתם למסקנה שמכונת קפה אוטומטית תשדרג את איכות סביבת העבודה, את שביעות הרצון של העובדים ואת התדמית והשירות ללקוחות – הגיע הזמן להכיר את סוגי המכונות הקיימים בשוק. אחד השמות הבולטים בענף הוא jura שאנו מספקים מספר דגמים שלו.

היתרונות של מכונות קפה jura

jura היא חברה שוויצרית המובילה את עולם מכונות הקפה האוטומטיות כבר יותר משני עשורים, ומציעה קשת רחבה של דגמים למשרדים ועסקים קטנים וגדולים, לבתי קפה ומסעדות ולבתים פרטיים. כיאה לאיכות והדייקנות השוויצרית, מכונות הקפה של המותג עומדות בחזית הקדמה הטכנולוגיות, בעלות עיצוב מרהיב המשדרג את החלל, וכמובן מייצרות משקאות משובחים. כל זאת עם אמינות גבוהה במיוחד, מגוון משקאות ואפשרויות לבחירה, תפעול קל ונוח, וגם מהירות וקלות תחזוקה.

ולא פחות חשוב: את מכונת קפה jura אתם מקבלים מאיתנו לגמרי בחינם, עם מעטפת שירות מלאה ובזמינות גבוהה מאוד, שגם היא ניתנת ללא עלות בכלל! למעשה, אצלנו אתם משלמים אך ורק על הפולים.

למה מכונת קפה Jura מתאימה לעסק שלך?

מכונות קפה jura זוכות בקביעות בפרסים עולמיים בזכות האמינות, נוחות השימוש, העיצוב והטכנולוגיות. הדגמים שאנו מציעים נועדו במיוחד לשרת עסקים ומשרדים, וזאת בדגש על מספר היבטים משמעותיים. ראשית, המכונות סופר-קלות לתפעול ולא צריך שום ידע או הבנה בקפה – רק לדעת ללחוץ על כפתור. שנית, המכונה יכולה לספק עד מאות כוסות קפה ביום בהתאם לצרכי משרד קטן או גדול. שלישית, היא פועלת בשקט ומהר מאוד כך שתוך פחות מחצי דקה מקבלים כוס אספרסו, קפוצ'ינו, הפוך, מקיאטו וכן הלאה. רביעית, מכיוון שמדובר במכונה טוחנת העובדים והלקוחות במשרד נהנים מקפה משובח ברמת הטריות הגבוהה ביותר.

ומה עוד? מכונת קפה jura גם מאפשרת לבחור בין סוגים שונים של תערובות, טעמים ועוצמות של קפה. היא מנקה את עצמה אוטומטית מבלי שהעובדים יצטרכו לטרוח על הניקיון ומבלי שנקודת הקפה תתלכלך. וישנם יתרונות נוספים המשתנים בין הדגמים השונים של המותג השוויצרי.

סוגים של מכונות קפה  jura

אנו מציעים מספר דגמים של מכונות קפה jura, אשר על כל אחד מהם תוכלו לקבל מידע מפורט בדף הרלוונטי באתר. על מנת להסביר את היתרונות המיוחדים שמעניקה כל מכונה, נביא לפניכם השוואה קצרה בין שני סוגי מכונות של החברה, המיוצרות כאמור בשוויץ. 

הדגם הראשון הוא Jura x7-s, מכונה המסוגלת להפיק עד 300 כוסות קפה ביום מפולים טריים. למכונה הזו יש שתי מטחנות, האחת טוחנת פולים לאספרסו קצר או ארוך, והשנייה פולים מסוג מקיאטו, קפוצ'ינו וכדומה. היא גם מצוידת בלוח תצוגה ברור מאוד ומעוצב בעל סמלים מוארים, והמנגנון שלה בנוי כך שבלחיצה אחת פשוטה מקבלים את סוג הקפה הרצוי. כל זאת בנוסף למערכת מערכת קדם-טחינה P. B. A. S.© לקבלת ארומה משובחת, מגוון אפשרויות לבחירת תוכניות, מערכת אוטומטית המנקה שאריות חלב, וקפוצ'ינטור אוטומטי לחימום והקצפה של חלב – בלי להזיז את הכוס.

הדגם השני שנביא כדוגמא הוא IMPRESSA X9 JURA, מכונה המכינה עד 250  כוסות קפה ליום. את המכונה ניתן לתכנת להכנת יותר מ- 20 משקאות שונים לפי העדפות אישיות, כאשר ל- 10 מתוכם אפשר להקצות מקשים משלהם. יש לה שיטת תצוגת תפריט ומקשי הכנת קפה ברורים מאוד, וכן תוכניות לשטיפה, ניקוי והסרת אבנית – מה שהופך את ההכנה עצמה ואת התחזוקה לפשוטות ביותר. כל זאת בנוסף ל- 2 יחידות סטימרים נפרדות לקיטור ולמים חמים, 2 מטחנות לפולי קפה, בקרת פולים אקטיבית, קפוצ'ינטור אוטומטי, מערכת קדם-טחינה חכמה, ועוד.

איך בוחרים מכונת קפה jura?

עימנו בחירת מכונת קפה jura למשרד תהיה קלה מאוד. כל מה שצריך לעשות הוא לפנות אלינו ואנו נסביר כל מה שצריך לדעת. אנו נשאל לגבי הצרכים וההעדפות שלכם, מספר המשתמשים הצפוי, סוגי משקאות מועדפים ועוד – ונעזור בהתאמה מלאה של המכונה. גם נגיע אליכם לעסק עם מכונות מובחרות ותערובות פולים מובחרות לטעימות, נשיב על כל שאלה ונעזור לכם לבחור נכון. 

מכונות קפה jura – מחיר שכולל הכל

אם אתם חושבים לקנות מכונת קפה של המותג השוויצרי, קחו בחשבון שהעלויות בלתי מבוטלות: קודם  כל ישנה עלות המכונה שמגיעה בקלות לאלפי שקלים, ולכך מצטרפת לא פעם עלות ההובלה וההתקנה. לאחר מכן בשוטף יש כמובן את עלויות הפולים, שאליהן מצטרפות הוצאות על תחזוקה, צנרת ופילטרים, שירותי ניקיון מעת לעת, טבליות, כוונון המכונה במידת הצורך, ועוד. בשורה התחתונה, מדובר בהוצאות בלתי מבוטלות שגם מטילות את האחריות כולה על כתפי מנהלי ועובדי המשרד. לעומת זאת, אנו מציעים מכונות קפה jura חינם, כולל  הכל, בלי הפתעות ואותיות קטנות.

מכונת קפה jura חינם – מה זה אומר?

פשוט מאוד: אנו מספקים ללקוחותינו מכונות קפה jura חינם עם מעטפת שירות מלאה, בהתחייבות להגעה תוך 24 שעות מקסימום, בלי כל עלות נוספת. אז על מה אתם משלמים? אך ורק על הפולים המשובחים שאנו מביאים מבתי הקלייה המובילים בישראל ובאיטליה. 

בהקשר הזה חשוב לציין כי איכות הקפה מושפעת מ- 3 גורמים: סוג המכונה, איכות הפולים וכוונון המכונה. יש נסיבות רבות שבהן המכונה עלולה לצאת מכוונון, שלא תמיד רואים אותן וחלקן גם יקרות לתיקון. למרבה הצער, גורמים המציעים מכונת קפה jura חינם בישראל לרוב אינם מבינים באמת בהיבטים הטכניים של המכונות, ולקוחותיהם אינם נהנים מהאיכות המגיעה להם. לעומת זאת, אנו מבצעים בדיקות שוטפות של טעימות קפה אצל לקוחותינו (מלבד מענה לקריאות), במטרה לוודא שהאיכות היא הגבוהה ביותר. במידת הצורך, אנו מתקנים ומכוונים את המכונה ללא עלות. 

אז בשורה התחתונה, אצלנו ב – Bunna Caffee אתם מקבלים מכונות קפה jura חינם ואת השירות הטוב בישראל, כפי שיודעים היטב לקוחותינו. אתם מוזמנים לדבר איתם ולשמוע את חוות דעתם על המכונות, הפולים והשירות שלנו.

מכונת קפה למשרד JURA E8
מכונת קפה למשרד JURA X9
מכונת קפה למשרד JURA X9
מכונת קפה למשרד Jura XS9
מכונת קפה למשרד Jura XS9
מכונת קפה למשרד JURA x7s
מכונת קפה למשרד JURA x7s
מכונת קפה למשרד JURA X10
מכונת קפה מקצועית לעסק דגם F11
מכונת קפה למשרד Jura X8
מכונת קפה JURA GIGA X3